logo

Kur isigyti? | Kiti produktai

Plonos it šilkas – pagamintos iš aukščiausios kokybės merserizuotos medvilnės, pasižyminčios geresniu prakaito išgarinimu ir tvirtumu.
Prabanga ir elegancija – dėl specialios medvilnės apdirbimo (merserizavimo) technologijos kojinės ne tik tvirtesnės, elastingesnės, bet ir pasižyminčios subtiliu šilko blizgesiu. Tai išskirtinis komfortas ir nepriekaištinga kokybė Jūsų kojoms.
Higieniškos – leidžia odai kvėpuoti, neskatina prakaitavimo, tačiau gerai sugeria drėgmę ir greitai ją išgarina.
Klasikinės spalvos – 5 klasikinės spalvos derančios su naujausiomis verslo klasės aprangos tendencijomis.
Klasikos aksesuaras – plonos kojinės nepakeičiamas klasikinės aprangos elementas.

APIE

Merserizuota medvilnė – tai specialaus siūlų apdailos būdo (merserizavimo) paveikta medvilnė. Merserizuojant pluoštas įgauna subtilų blizgesį, yra stipresnis, geriau sugeria drėgmę ir ją išgariną. Medžiaga yra ypač higieniška, nes leidžia odai kvėpuoti ir neskatina prakaitavimo. Aukščiausios kokybės merserizuotos medvilnės verpalas itin plonas, švelnus kaip šilkas, tvirtas bei elastingas.

Sudėtis

75% merserizuota medvilnė

20% poliamidas

5% elastanas

Klasikinės spalvos

Juoda, tamsiai mėlyna, tamsiai ruda, smėlio, pilka

Kaina

3.49 EUR


E. Sidaras siūlo neprisirišti prie juodų kojinių ir teigia, jog subtiliai parinkta ši aprangos detalė gali sukurti išskirtinį įvaizdį net ir dėvintiems klasikinius kostiumus: „Labai ryškios spalvos nukreipia pašnekovų dėmesį ir priverčia koncentruotis ne į kalbą, o kojas, tačiau smulkūs akcentai, pavyzdžiui, geometrinės figūros, įneša šarmo“.

Reikia nepamiršti, jog medvilnė kaip ir vilna yra gaminama taikant šiuolaikines gamybos technologijas, todėl išlaikant jų savybes, šiai medžiagai suteikiama stilinga, elegantiška ar žaisminga išvaizda”.

Skaityti plačiau

Dizaineris Egidijus Sidaras: verslo klasėje išskirtinumas – pliusas, tačiau detales rinkitės atsargiai

Atvėsus orams galvos skausmą kelia žieminių rūbų pasirinkimas. Norisi apsirengti kuo šilčiau ir patogiau bei tuo pat metu nepamiršti aprangos kodo taisyklių. Apie tai, kaip žiemą išlikti stilingu ir praktišku bei išvengti esminių klaidų pasakoja daugiau nei 16 kolekcijų pristatęs mados namų „Cantas“ dizaineris Egidijus Sidaras.

Mados klaidų neišvengia net politikai ir verslininkai

Vienas žymiausių Lietuvoje dizainerių tikina, jog išskirtinės aprangos detalės tinka ir verslo klasės atstovams, tiesa, individualumą pataria kurti ne kostiumo, o aksesuarų pagalba: „Kaklaraištis – itin svarbi stiliaus dalis. Deja, pasirinkdami pernelyg ryškias spalvas klaidų neišvengia net garsūs politikai ar verslininkai. Šiuo atveju labiausiai puošia smulkūs klasikiniai raštai, o kiek mažiau oficialioje aplinkoje kaklaraištį gali pakeisti švarko kišenės fantazija“.

E. Sidaras siūlo atkreipti dėmesį į laikrodį. Nors nėra griežtų taisyklių, nurodančių šio aksesuaro dydį ar medžiagą, pagrindiniu faktoriumi išlieka kaina: „Svarbiausia, jog laikrodis būtų brangus ir tai matytųsi. Jei įmonės vadovas nešioja pigų falsifikatą, tai apie jį nemažai pasako. Ir tai tikrai nekuria teigiamo įvaizdžio“.

Verslo klasės atstovų aprangą stebintis dizaineris siūlo vengti iš pažiūros nereikšmingų, tačiau dažnai pasitaikančių mados klaidų: „Vienu metu dėvimos petnešos ir diržas – tai jau logikos pažeidimas, kadangi abu aksesuarai skirti prilaikyti kelnes. Be to, abi švarko sagos užsegamos tik išskirtiniais, labai oficialių susitikimų ar renginių atvejais – paprastai apatinė turėtų būti atsegta“.

Paneigti mitai apie juodos spalvos universalumą

Garsiuose mados namuose dirbantis dizaineris griauna mitą apie bet kurioje gyvenimo situacijoje gelbstinčius juodus kostiumus: „Mėlyna – tikroji verslo klasės spalva, tačiau neapsiriksite dėvėdami ir sodriai pilką kostiumą. Žinoma, vadovas biure sau gali leisti drąsesnius atspalvių eksperimentus, tačiau susitikime su tokio pat rango kolegomis derėtų rinktis saugų mėlyną variantą“.

E. Sidaras siūlo neprisirišti prie juodų kojinių ir teigia, jog subtiliai parinkta ši aprangos detalė gali sukurti išskirtinį įvaizdį net ir dėvintiems klasikinius kostiumus: „Labai ryškios spalvos nukreipia pašnekovų dėmesį ir priverčia koncentruotis ne į kalbą, o kojas, tačiau smulkūs akcentai, pavyzdžiui, geometrinės figūros, įneša šarmo“.

Vengiantiems gremėzdiškų žieminių batų dizaineris pataria neatsisakyti lengvesnės rudeninės avalynės ir ją dėvėti su kokybiškomis kojinėmis: „Žiemą renkuosi ne medvilnę, o merino vilną, kadangi ši medžiaga leidžia odai kvėpuoti bei greitai išgarina drėgmę – taip kojos niekada nesušąla“. Tokias „unisex“ modelio kojines siūlo ir lietuvių gamintojai „Skinija“.

„Oversized“ – ant podiumo, spintoje - kašmyras

Nors šių metų vyrų žiemos kolekcijose karaliauja „oversized“ modelio paltai, E. Sidaras verslo klasės atstovams pataria neeksperimentuoti ir rinktis laiko patikrintą klasiką: „Kašmyro paltas kainuoja nepigiai, tačiau pabrėžia individualumą ir aukštą statusą. Neverta žvalgytis į madingas sezono spalvas – pirkite tokį, kokios spalvos kostiumų turite daugiausia“.

Tiems, kurie dažnai sėda už automobilio vairo, dizaineris siūlo atkreipti dėmesį trumpesnius puspalčius arba lengvas striukes: „Svarbiausia nenusižengti taisyklei – apsirengus lauko drabužį neturi matytis švarko skvernų. Šalikams ypatingų reikalavimų taip pat nėra – juos galima ryšėti ir ant palto, ir po juo. Tiesa, venkite masyvių mazgų“.

E. Sidaras teigia, jog termometro stulpeliui žemiui nulio nukritus ne vieną dešimtį laipsnių, net ir verslo klasės atstovai marškinius gali iškeisti į golfus aukštu kaklu: „Rūbą dėvėkite tuo atveju, jei tądien nelaukia itin formalūs susitikimai. Žinoma, net ir biure venkite ryškių, prie bendro ansamblio nederančių spalvų“.

Žiemą dizaineris siūlo nepamiršti Skandinavijos šalyse populiaraus „inside-out“ aprangos metodo, kuomet storų audinių rūbus pakeičia keletas vienas ant kito apvilktų drabužių: „Jei marškinių išvengti nepavyksta, šaltą dieną po jais galite dėvėti marškinėlius be rankovių arba bet kokį kitą iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, šukuotinės medvilnės, pasiūtą rūbą. Tereikia prisiminti, jog solidaus verslo klasės atstovo tikrai nepuošia pro marškinius šviečiantys ryškūs ornamentai“.

„Pirmiausia nuoširdžiai džiaugiuosi turėdamas galimybę atstovauti lietuvišką prekės ženklą. Ne bet kokį, o tą, kuris visada žavėjo savo kokybe ir kurio gaminus rinkdavausi sau.

Keliaujant po pasaulį gera turėti daiktų, kuriuos puošia užrašas „Pagaminta Lietuvoje“.

Taip pat esu dėkingas už palaikymą siekiant patekti į 2016-ųjų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes, tikiuosi, kad su jūsų pagalba pavyks atstovauti savo šalį.”